SERWIS SPRZĄTAJĄCY

Posprzątamy u każdego i dla każdego w Krakowie i okolicach.

USŁUGI PORZĄDKOWE

Kompleksowe i profesjonalne sprzątanie firm w Krakowie i okolicach: biur, kancelarii, gabinetów, budynków wielkopowierzchniowych: bloków, kamienic, magazynów, hal oraz mieszkań i domów klientów indywidualnych.

Usługi porządkowe to drugi rodzaj działalności, w której się specjalizujemy. Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania, porządkowania i utrzymania czystości zarówno w domach i mieszkaniach jak i małych biurach oraz budynkach wielkopowierzchniowych.

Zapewniamy:

 • indywidualne podejście do każdego Klienta,
 • najwyższy standard realizowanych usług,
 • wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników,
 • dobrej jakości, sprawdzone środki czyszczące i konserwujące renomowanych producentów.
 • remonty
  mieszkania

  SPRZĄTANIE MIESZKAŃ

  Oferujemy sprzątanie jednokrotne (po remontach, przebudowach, reorganizacji przestrzeni, w nagłych potrzebach np. przed wizytą gości) lub abonamentowe (regularne). Z Każdym z naszych Klientów podpisujemy indywidualną umowę dostosowaną do jego wymagań i określającą zakres naszych zobowiązań. Do sprzątania, czyszczenia i zabezpieczania wszystkich powierzchni objętych umową używamy wyłącznie sprawdzonych w codziennym zastosowaniu środków uznanych producentów.

  domów

  SPRZĄTANIE DOMÓW

  Oferujemy sprzątanie jednokrotne (po remontach, przebudowach, reorganizacji przestrzeni, w nagłych potrzebach np. przed wizytą gości) lub abonamentowe (regularne). Z Każdym z naszych Klientów podpisujemy indywidualną umowę dostosowaną do jego wymagań i określającą zakres naszych zobowiązań. Do sprzątania, czyszczenia i zabezpieczania wszystkich powierzchni objętych umową, używamy wyłącznie sprawdzonych w codziennym zastosowaniu środków znanych producentów.

  biur

  SPRZĄTANIE BIUR

  Oferujemy sprzątanie jednorazowe lub abonamentowe powierzchni biurowych. Zapewniamy też usługi dostosowane do sprzątania pomieszczeń kuchennych i sanitariatów. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i przebadane środki czystości i konserwacji. Z każdym Klientem spisujemy indywidualną umowę uwzględniając jego wymagania.
  TOP